Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 вересня, 2020 - 17:14

Володимир Пономаренко братиме участь в конкурсі на посаду ректора ХНЕУ

Конкурс пройде в жовтні.

У липні Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на заміщення посад ректорів вищих навчальних закладів, в тому числі ХНЕУ. Кандидати можуть подавати документи до кінця вересня, конкурс проведуть в жовтні.

Чинний ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Володимир Пономаренко подав декларацію в якості кандидата на цю ж посаду. Вона опублікована на сайті Національного агентства по запобіганню корупції.

Процедура конкурсу на заміщення посад ректорів передбачає подачу декларацій перед звільненням і в якості кандидата на посаду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Усик став студентом харківського вузу

Нагадаємо, Володимиру Пономаренку — 72 роки. У 2000 році став ректором тоді ще Харківського державного економічного університету, з 2004 році — ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Як писав KHARKIV Today, в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди теж в цьому році пройдуть вибори ректора. Вони призначені на 20 жовтня. Також вибори пройдуть в Харківській державній зооветеринарній академії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.