Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 липня, 2020 - 13:12

Внутрішньоквартальні дороги і тротуари біля будинку на Героїв Праці відремонтують за 4 мільйони гривень

Ремонт завершать до кінця року.

Капремонт проведуть на проїжджій частині, тротуарах і в зоні парковки.

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради хоче капітально відремонтувати внутрішньоквартальні дороги і тротуари по вулиці Героїв Праці, 36 Б за 4 347 110,40 гривні. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, роботи будуть проводитися на проїжджій частині, тротуарах і в зоні парковки. Під час ремонту проїжджої частини робітники розберуть асфальтобетонні і щебеневі покриття, бортові камені. Після цього вивезуть сміття, приступлять до герметизації швів і стиків дорожніх покриттів, укладання вирівнюючих шарів основи з щебеню. Потім встановлять нові бортові камені і зроблять покриття з асфальтобетонної суміші.

Участок, где сделают капремонт. Скрин: документация
Ділянка, де зроблять капремонт. Скрін: документація

У зоні паркування передбачено обладнання дорожніх корит за допомогою екскаваторів, основ з щебеню і покриттів з асфальтобетонних сумішей.

Після цього робітники перейдуть до тротуарів. Спочатку теж розберуть старі асфальтобетонні і щебеневі покриття, поребрики, потім вивезуть сміття, встановлять нові поребрики на бетонну основу, зроблять основу під тротуари, замінять два чавунних люки і проведуть гідравлічне випробування трубопроводів систем опалення, водопроводу і гарячого водопостачання.

Тротуари для пішоходів повинні виконати з урахуванням потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Аукціон запланований на 20 серпня. Завершити всі роботи фірма-підрядник повинна буде до кінця 2020 року.

Як писав KHARKIV Today, в списку на ремонт у 2020 році - майже 300 доріг у всіх районах Харкова. Найбільше доріг відремонтують в Московському районі міста (67), найменше — в Новобаварському і Основ'янському (по 20).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.