Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 Серпень, 2020 - 10:57

Вночі затримали директора департаменту Харківської облдержадміністрації

Фото: Труха
Обшуки проходили також в адміністративній будівлі "Харківобленерго" на вулиці Плеханівській.

У ХОДА підтвердили затримання чиновника.

В ніч з 3 на 4 серпня в Харкові був затриманий директор департаменту капітального будівництва ХОДА Андрій Винниченко. Цю інформацію підтвердили офіційно.

"Факт затримання директора департаменту капітального будівництва ХОДА підтверджуємо. Наша позиція — нульова толерантність до корупції. Голова ХОДА неодноразово підкреслював, що відкрив облдержадміністрацію для правоохоронних органів. Якщо затриманий винен, він буде нести відповідальність, передбачену законодавством. Ми зі свого боку готові надати необхідне сприяння слідству — в рамках повноважень", — повідомила перша заступниця голови ХОДА Тетяна Єгорова-Луценко.

За інформацією НАБУ, директор департаменту був затриманий при отриманні хабара в сумі 1,32 млн. У обмін на гроші чиновник пообіцяв "допомогти" приватному підприємцю вирішити питання з підключенням електроустановок його компанії до електромереж. Вартість своїх "послуг" чиновник оцінив у 2200 грн за підключення кожного кіловата потужності.

набу
Фото: НАБУ

В "Харківобленерго" розповіли, що слідчі дії ніяк не вплинули на роботу підприємства.

"Працюємо в штатному режимі", — повідомив прес-секретар Володимир Скічко.

Андрій Винниченко був призначений директором департаменту капбудівництва в липні 2020 року.

Андрей Винниченко
Андрій Винниченко

Андрій Винниченко прийшов до Харківської облдержадміністрації навесні. 8 квітня голова ХОДА Олексій Кучер підписав розпорядження про його призначення начальником управління паливно-енергетичного комплексу, до цього він працював в "Харківобленерго" — з 2004 року і "Північній електроенергетичній системі "Укренерго".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.