Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 листопада, 2020 - 13:13

В юридичному університеті обрали нового ректора

Фото: Анатолий Гетьман/Facebook
Анатолій Гетьман був проректором.

За Анатолія Гетьмана проголосували понад 82% виборців, він відірвався від конкурента на 663 голоси. Він займе місце Василя Тація, який був ректором 33 роки.
 

26 листопада в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого обрали ректора. Найбільшу кількість голосів виборців набрав Анатолій Гетьман. Про це повідомили в університеті з посиланням на підсумковий протокол про результати голосування.

На місце ректора юридичного університету претендувало п'ятеро кандидатів — Володимир Богуцький, Валерій Величко, Анатолій Гетьман, Євген Попович і Василь Россіхін. Вибори проходили на трьох виборчих дільницях — у Харкові, Києві та Полтаві.

На вибори ректора прийшли 774 виборці з 832. Згідно з протоколом, Гетьману віддали голоси 686 виборців (82,45%), Богуцькому — 23 (2,76%), Поповичу — 22 (2,64%), Величку — 21 (2, 52%), Россіхіну — 10 (1,20%). Не підтримали жодного кандидата 11 виборців (1,32%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ректора обрали в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті

Відзначимо, 62-річний Анатолій Гетьман — проректор з наукової роботи в Національному університеті імені Ярослава Мудрого, академік Національної академії правових наук, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України.

В своїй передвиборчій програмі Гетьман вказав головним завданням сприяння інтеграції університету до європейського і світового освітньо-наукового простору і передача його прийдешнім поколінням вчених.

Серед стратегічних цілей — подальше формування студентського центричного простору в університеті, збереження трудового колективу і залучення до зростання професійної майстерності і саморозвитку викладачів, підвищення рівня зарплат, розробка сучасної системи дистанційного навчання.

Нагадаємо, ректором Національного університету імені Ярослава Мудрого 33 роки був Василь Тацій. 25 серпня 2020 року Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади ректора цього університету.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.