Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 вересня, 2020 - 15:29

В Україні повністю скасують заборону на в'їзд для іноземців

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Планується, що правила почнуть діяти з 29 вересня.

Іноземців хочуть прирівняти до українців, які повертаються з-за кордону. В Україні вони повинні будуть піти на самоізоляцію або здати тест на коронавірус, якщо прибувають з країни з несприятливою коронавірусною ситуацією.

Кабінет міністрів України прийме рішення про скасування повної заборони на в'їзд для іноземців, — пише "Европейская правда" з посиланням на джерела в уряді. Нові правила почнуть діяти з 29 вересня.

"Очікується, що іноземців прирівняють до українців, які повертаються з-за кордону. Зараз для українців діють правила, що залежать від приналежності держави в'їзду до країн з широким розповсюдженням коронавірусу. Такими державами визнані ті, де кількість нових випадків COVID-19 на 100 000 населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні", — пише "Європейська правда".

Ще однією умовою в'їзду до України для іноземців буде наявність страхового поліса і встановлення мобільного додатка "Дія", якщо вони підуть на самоізоляцію.

Як писав KHARKIV Today, ввести заборону на в'їзд до України вирішив Кабінет міністрів України на засіданні 26 серпня. Обмеження планувалося з 29 серпня, проте ввели його на день раніше — 28 серпня. Воно повинно тривати до 00:00 28 вересня. В'їзд дозволили тільки деяким категоріям іноземців.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.