Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

01 квітня, 2020 - 17:17

В Україні більшість загиблих із коронавірусом хворіли на цукровий діабет

Всього в Україні зафіксували 17 смертей від коронавірусу.

Міністерство охорони здоров'я України записує в статистику всі летальні випадки із виявленим коронавірусом, проте причиною смерті могла стати не коронавірусна інфекція.

На сьогоднішній день в Україні зафіксовано 17 смертей від коронавірусу. Більшість склали люди із цукровим діабетом, — повідомив заступник міністра охорони здоров'я і головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу.

"Якщо говорити про летальні випадки, то треба зазначити, що в статистику смертей коронавірусної хвороби потрапляють всі випадки, де ми діагностували коронавірус. Це не означає, що у всіх 17 випадках коронавірусна хвороба призвела до смерті, — пояснив Ляшко.— Оскільки, проводячи аналіз і розглядаючи кожен конкретний випадок, ми відстежуємо, що смерть настає і з інших причин, тому найближчим часом на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я ми покажемо детальну розбивку по кожному із 17 випадків, але звертаємо увагу, що найбільша кількість летальних випадків сьогодні реєструється у хворих на цукровий діабет".

Як писав KHARKIV Today, коронавірусом в Україні найчастіше заражаються люди у віці від 30 до 49 років. Так, від загальної кількості хворих коронавірусом 38% складають люди середнього віку (30-49 років). Трохи менше серед хворим людей віком від 50 до 65 років — 30%. На третьому місці по захворюваності коронавірусною інфекцією — люди від 18 до 29 років (17%). Пацієнтів з COVID-19 віком 65 років і вище в Україні — 6%.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.