Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 січня, 2021 - 15:35

В "ОПЗЖ" заявили, що у них є кандидат на позачергові вибори мера Харкова

Політична партія вважає, що процес призначення виборів в Харкові затягують.

Депутати від "ОПЗЖ" на найближчій сесії Харківської міської ради обіцяють підняти питання про проведення виборів.

Політична партія "Опозиційна платформа — За життя" готова до виборів мера Харкова. Кандидат на посаду міського голови у них вже нібито є. Про це повідомив член політради "ОПЗЖ" Андрій Спаський.

"Наша партія готова до проведення виборів хоч сьогодні. У нас є свій кандидат. Ми постійно працюємо. Тому на найближчій сесії міськради, яка відбудеться в лютому або в березні, ми будемо піднімати це питання", — написав Спаський на своїй сторінці Facebook.

На думку Спаського, місцеві еліти і центральна влада затягують процес призначення виборів мера Харкова, причина — відсутність кандидатів. Водночас, Верховна Рада має повноваження призначити вибори, але у неї немає політичної волі.

"Це пов'язано з тим, що у партії "Слуга Народу" немає кандидата на посаду харківського міського голови, а місцева влада зацікавлена, щоб вибори були призначені якомога пізніше. Тому виникла так звана бюрократична тяганина, яка гальмує процес розгляду документів парламентом", — зазначив член політради "ОПЗЖ".

Ім'я свого кандидата "ОПЗЖ" не назвала, восени 2020 року від них балотувався Олександр Фельдман і посів друге місце.

Як писав KHARKIV Today, профільний комітет Верховної Ради розгляне питання про призначення виборів мера Харкова 27 січня. Потім його можуть винести до сесійної зали.

Нагадаємо, 9 грудня на першій сесії міськради нового скликання Геннадія Кернеса заочно визнали мером Харкова. 16 грудня Кернес помер. Після його смерті секретар Харківської міськради Ігор Терехов пообіцяв звернутися 31 грудня до Верховної Ради з приводу призначення виборів мера Харкова.

20 січня до профільного комітету Верховної Ради надійшов лист-подання Терехова про призначення виборів мера Харкова. Однак пізніше стало відомо, що супровідні документи відсутні — копія свідоцтва про смерть мера і рішення Харківської міськради про взяття до відома факту смерті.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.