Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 липня, 2020 - 17:07

У священика з Харківської області забрали права за п'яне водіння

До суду батюшка Богдан Іванчук із Золочева не з'явився вдруге, але це не завадило служителям Феміди притягнути його до адміністративної відповідальності.

Більше трьох місяців минуло з моменту, як п'яний священик в'їхав в авто і зник з місця аварії. 

8 липня в Дзержинському районному суді Богдана Іванчука визнали винним, наклали штраф у розмірі понад 10 тисяч гривень та на рік позбавили права керувати транспортом. Про це KHARKIV Today розповів Артем Дуда — потерпілий в аварії, яку вчинив священик.

"Це перша інстанція, через 10 днів, якщо не буде апеляції, рішення вступить в силу", — уточнив він.

За словами Дуди, до суду Богдан Іванчук не прийшов. Штраф, призначений суддею, не піде йому на компенсацію, гроші виплатить страхова.

Богдана Іванчука визнали винним за ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження авто), ст. 122-4 КУпАП (залишення місця ДТП) і ч.1 ст. 130 КУпАП (відмова водія від огляду на стан алкогольного сп'яніння).

Нагадаємо, аварія сталася ввечері 22 квітня. На перехресті вулиць Отакара Яроша і Клочківської в "тянучці" на світлофорі водій Volkswagen Passat — священик Богдан Іванчук переплутав передачі, дав газу, в'їхав в бампер у Lexus, який стояв позаду,  і поїхав. За словами водія Lexus Артема Дуди, побачити "героя" йому вдалося, коли священика спіймали патрульні в Малій Данилівці. Винуватець ДТП був не в змозі говорити, а в його машині лежали пляшки з алкоголем. Перше судове засідання відбулося 11 червня, але через те, що тоді Богдан Іванчук не з'явився, його перенесли.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.