Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

31 липня, 2020 - 17:25

У районі "Металіста" на добу перекриють перехрестя

Транспорт буде об'їжджати перехрестя вулиць Молочної і Плеханівської.

Змінять маршрути автобуси і трамваї.

З 06:00 1 серпня до 06:00 2 серпня буде заборонено рух транспорту на перехресті вулиця Молочна — вулиця Плеханівська. Це пов'язано з реконструкцією трамвайної переїзду на перехресті, повідомили в Департаменті інфраструктури.

Об'їзд закритої ділянки організують по прилеглих вулицях: Богдана Хмельницького, площі Героїв Небесної Сотні, проспекту Гагаріна, провулку Золотому, вулиці Польовій, проспекту Московському, провулку Власівському та іншим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В районі будівництва дороги через "Барабашово" на два місяці заборонять проїзд

Автобус №211е  об'їжджатиме закриту ділянку так:

— при русі у бік вул. Власенко:  вул. Молочна — вул. Руставелі — пл. Героїв Небесної Сотні — пр. Гагаріна — вул. Гольдбергівська і далі за маршрутом;

— при русі у бік Салтівки:  вул. Гольдбергівська — пр. Гагаріна — пл. Героїв Небесної Сотні — пр. Московський — вул. Богдана Хмельницького — вул. Молочна — пл. Захисників України і далі за маршрутом.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Харкові через змагання з тріатлону перекриють рух транспорту

У цей же час буде заборонено рух трамваїв по вулицях Гольдбергівській і Молочній на ділянці від провулка Рибасівського до проспекту Московського, вулиці Плеханівській на ділянці, обмеженій вулицями Молочної і Молодої Гвардії. Тому трамвай №27 курсуватиме так:

— розворотне коло "Салтівське" — пр. Тракторобудівників — вул. Героїв Праці — вул. Академіка Павлова — пр. Московський — вул. Кошкіна / вул. Морозова — вул. Плеханівська —парк Машинобудівників.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.