Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 Серпень, 2020 - 11:14

У Олексія Кучера новий перший заступник

Татьяна Егорова-Луценко. Фото: kharkivobljust.gov.ua
Тетяна Єгорова-Луценко вийшла на роботу в Харківську ОДА.

Посаду, яку при Кучері займав Віталій Погосян, чотири місяці була вакантною.

З 3 серпня Тетяна Єгорова-Луценко працює на посаді першого заступника голови Харківської ОДА Олексія Кучера. Відповідне розпорядження сьогодні опубліковано на сайті Харківської ОДА. Документ підписаний 31 липня.

15 липня Тетяну Єгорову-Луценко на цю посаду погодив Кабмін, рішення залишалося за президентом Володимиром Зеленським.

Як писав KHARKIV Today,6 липня голова Харківської обласної державної адміністрації назвав імена кандидатів на посади своїх заступників.

У команді Кучера вакантні посади двох заступників — першого (після звільнення Віталія Погосяна) і заступника з медицини (після звільнення Михайла Черняка). У Києві мали розглянути на ці позиції екс-голову ГУ юстиції в Харківській області Тетяну Єгорову-Луценко (на першого заступника) та депутата Харківської облради Валерію Мураєву (заступника).

Відзначимо, Тетяні Єгоровій-Луценко 36 років. Вона брала участь в проміжних виборах до Верховної Ради в 179 окрузі в якості самовисуванця. У 2015 році балотувалася в депутати облради по округу №33, у Лозівській міськраді і Лозівській райраді від "Радикальної партії Олега Ляшка".

Зараз Єгорова-Луценко —  співробітниця НДІ правового забезпечення інвестиційного розвитку Академії правових наук України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.