Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 квітня, 2020 - 16:47

У Куп'янську у дружини пожежного підтвердили коронавірус, на самоізоляцію відправили весь караул

В Харьковской области проверят почти 4 тысячи объектов с массовым скоплением людей. Фото: KHARKIV Today
пожарная безопасность, Фото: KHARKIV Today
Місто не залишиться без пожежних — обіцяють в обласному управлінні

Кілька пожежних в Куп'янську виявилися в групі ризику зараження COVID-19.

У дружини одного з місцевих рятувальників підтвердили коронавірус. Через це на самоізоляцію довелося відправити не тільки її чоловіка, але і склад варти пожежно-рятувальної частини, в якому він працював. Про це KHARKIV Today розповів помічник начальника Головного управління ДСНС в Харківській області Ігор Лупандін.

За його словами, всі пожежні відчувають себе нормально, їм зроблять аналіз на коронавірус. Ігор Лупандін не повідомив, про яку кількість співробітників пожежної частини на самоізоляції йдеться, за його словами, ця інформація — для службового користування. На роботу пожежної частини в Куп'янському районі ізоляція частини рятувальників не вплине, запевняє представник ДСНС. Співробітників з інших районів туди поки не планують посилати.

"Підрозділ знаходиться в бойовому розрахунку і готовий виконувати всі завдання. Людей вистачає, все залишається в штатному режимі, ми просто видозмінили графік чергувань. Графік у рятувальників може бути різним: доба — троє, двоє діб працює і чотири дні відпочиває. Зараз ми переглянемо їх графік так, щоб підрозділ завжди залишався в боєготовності ", — заявив Ігор Лупандін.

Напередодні секретар Куп'янської міськради Валерій Говоров повідомляв про те, що 37-річну мешканку міста госпіталізували з пневмонією, у неї підтвердився діагноз коронавірус. За словами чиновника, визначили коло з 49 контактних осіб. Це — родичі, колеги та медики, усі вони добре себе почувають, але знаходяться на самоізоляції.

Нагадаємо, на 20 квітня в Харківській області від коронавірусу померло дві жінки. Обидві — мешканки Високопілля у Валківському районі, пенсіонерки старше 70 років. Перша  жінка померла 15 квітня. Вона продавала свічки в храмі і мала широке коло контактів, до якого входила і друга померла мешканка села.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.