Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 листопада, 2020 - 13:58

У Куп'янську продовжують замерзати жителі 23 будинків

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Котельні почали роботу, але сталися аварії.

Дати опалення всім планують до кінця тижня.

У Куп'янську холодними залишаються батареї жителів 23 будинків. Через аварії на котельних в квартирах місцевих жителів холодно. Вирішити проблему повинні до понеділка 30 листопада. Про це KHARKIV Today розповіла начальниця управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капбудівництва Куп'янської міськради Олександра Гарбузова.

"На сьогодні всі котельні включені, вони генерують тепло. Як тільки ми їх запускаємо, виникають завжди аварійні ситуації на мережах і в будинках. Є кілька аварійних ситуацій, які ми ліквідуємо. Більшу частину ми сьогодні-завтра вже підключимо, максимум ще субота [28 листопада — ред.], у нас там є одна велика аварія на шість будинків, а на 17 будинків буде тепло подано до 26-27 листопада. Сьогодні ситуація така, якщо ми будемо пускати і виникне ще щось, цього ніхто передбачити не може", — пояснила вона.

Не хочуть сидіти в холодних квартирах мешканці селища Ківшарівка, тому в суботу 28 листопада планують вийти на протест.

"У суботу  100-150 жителів збираються на Ківшарівці, там кілька будинків без опалення. Ми плануємо писати колективну заяву про тортури холодом і хочемо ще спробувати відкрити провадження про геноцид жителів Ківшарівки", — розповів нам місцевий активіст Богдан Черемський.

Нагадаємо, два комунальних підприємства накопичили борг за газ майже на 120 мільйонів гривень. Через відсутність договору на поставку газу, Куп'янськ став чи не єдиним містом в Україні, яке через місяць після старту опалювального сезону так і не отримало лімітів на газ і залишилося без централізованого опалення. 17 листопада комунальні підприємства підписали договори на поставку газу з НАК "Нафтогаз-України". За день до цього жителі Ківшарівки і Куп'янська-Вузлового перекрили дорогу, оскільки замерзають в квартирах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.