Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 листопада, 2020 - 10:00

У Харкові не підвищать ціну на газ в грудні

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / Facebook
Кубометр газу коштуватиме 8,84 гривні.

Платити за газ мешканці Харківської області будуть за ціною листопада.

Ціну на природний газ для населення Харкова і області в грудні не підвищать. Вона складе, як і в листопаді, 8,84 гривні за кубометр. Про це повідомили в "Харківгаз Збуті".

У компанії відзначили, що ціну не міняли через карантин і низьку вартість газу на європейському ринку.

"З огляду на карантин і всі його складові, які так чи інакше відображаються на фінансовому стані клієнтів, фахівцям компанії вдалося знайти найвигідніші цінові пропозиції та не підвищувати ціну на газ для населення в грудні, незважаючи на початок опалювального сезону і попит на блакитне паливо. Також зберегти ціну вдалося тому, що протягом останнього місяця на європейських біржах газ, незважаючи на всі прогнози, не подорожчав", — сказано в повідомленні.

В "Харківгаз Збуті" обіцяють подальше зниження ціни на газ при виході українського блакитного палива на біржі України, де його будуть продавати на відкритих торгах.

Відзначимо, найнижча ціна на газ з початку року була в червні — 2,78 гривні. Восени вартість коливалася від 5,49 гривні до 8,84 гривні.

Як писав KHARKIV Today, більша частина споживачів газу в Харківській області не платить за рахунками.

Станом на 1 листопада заборгованість мешканців Харкова та області за спожитий природний газ становить 2 мільярди 327 мільйонів гривень. За останній місяць борг зріс більш ніж на 100 мільйонів гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.