Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 липня, 2020 - 13:42

У Харківській області виставили на аукціон три лазні

Банно-прачечный комбинат. Фото: Фонд госимущества
На електронному аукціоні можна купити 11 об'єктів.

Пустити об'єкти з молотка хоче Фонд держмайна.

На електронному аукціоні ProZorro можна купити: магазини, ліфт, пральню, банно-пральний комбінат, лазні і газорозподільний пункт. Про це повідомили в регіональному відділенні Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях.

Так, початкова ціна банно-прального комбінату в селі Городнє (Краснокутський район) — 39 тисяч гривень. За баню в Савинцях (Балаклійський район) просять 61 600 гривень, баню в Старовірівка (Шевченківський район) продають за 24 160 гривень.

Ліфт в селищі Солоницівка (Дергачівський район), розташований в їдальні, виставили на продаж за 2 300 гривень. Будівля належить фірмі "Свісс-Кроно", що виробляє підлоги і будматеріали на основі деревини. За тією ж адресою можна купити і магазин площею понад 540 квадратних метрів за 1 мільйон 7 тисяч гривень.

Ціна магазину в Новій Тарасівці (Куп'янський район) площею понад 65 квадратних метрів становить 28 540 гривень. Магазин в селі Миколаївка (Куп'янський район) площею 66 квадратних метрів продають за 8 690 гривень.

Також на продаж виставили недобудований (без інженерних мереж) газорозподільний пункт в Люботині, його вартість 22 116 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.