Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 вересня, 2020 - 11:37

У Харківській області перевищені критерії для послаблення карантину

Міністерство охорони здоров'я опублікувало таблицю для визначення регіонів зі значним поширенням коронавірусу.

Не відповідають нормі показник захворюваності і завантаженість ліжок.

Станом на 17 вересня в Харківській області перевищені два критерії, необхідні для послаблення карантину. Відповідна таблиця опублікована на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

За останні 14 днів показник захворюваності перевищений в 3,7 раза — 150 на 100 тисяч населення при нормі 40 на 100 тисяч.

Критерій завантаженості ліжок в лікарнях був перевищений 14, 15 і 16 вересня, він становив понад 51% (норма — менше 50%).

У лікарнях першої хвилі Харківської області на сьогодні є 2068 ліжок. Охоплення тестуванням за останні сім днів в нормі — 102,5 на 100 тисяч населення (має бути більше 24 на 100 тисяч населення).

Карантин не може послабити Харківська область, а також Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська та місто Київ.

Нагадаємо, 16 вересня на засіданні Кабінету міністрів України прийняли рішення про оновлення критеріїв зонування регіонів за рівнем епідеміологічної небезпеки

Які зміни внесли для зонування територій:

Які зміни внесли для зонування територій:

"Червоний" рівень епідеміологічної небезпеки встановлюється:

  • в разі завантаженості більше 75% ліжок в лікарнях регіону протягом 5 днів поспіль;
  • при перевищенні середнього по країні рівня захворюваності COVID-19 випадків на 100 тисяч населення за 14 днів більше ніж в п'ять разів.
  • в регіоні може бути одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які призводять до спалахів хвороби.
  • повна заборона роботи дитячих садків і шкіл на території з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки приймається тільки спільним рішенням Державної та регіональної комісій.

"Помаранчевий" рівень:

  • на вході в місце проведення заходу або на вході в заклад обов'язково встановлюється інформаційний матеріал з загальною площею закладу і максимально можливою кількістю відвідувачів;
  • виключається норма про заборону перевезення громадським транспортом при більш ніж 50% заповненості посадкових місць.

Для "зеленого""жовтого" і "помаранчевого" рівнів епіднебезпеки заборонятимуть відвідування дитячих садків і шкіл, якщо на самоізоляції будуть знаходитися більш ніж 50% класів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.