Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 квітня, 2020 - 19:03

У Кернеса відзвітували, що транспорт в Харкові возить тільки "за списками"

За даними Харківської міськради, в місті на трамваях, тролейбусах і автобусах їздять виключно працівники підприємств критичної інфраструктури.

За даними Харківської міськради в місті на трамваях, тролейбусах і автобусах їздять виключно співробітники підприємств критичної інфраструктури.

Перший віце-мер Ігор Терехов повідомив, що в Харкові затвердили список працівників, які мають право користуватися громадським транспортом. Поліцейські контролюють те, як цих правил дотримуються інші харків'яни.

"Ми перевозимо жителів Харкова, які задіяні в забезпеченні життєдіяльності міста та працюють на об'єктах критичної інфраструктури. Це приблизно 50 тисяч осіб. Ми спільно з підприємствами склали і затвердили списки таких працівників. Також у міста є домовленість з Нацполіцією контролювати цей процес — поліцейські толерантно пояснюють людям, хто може їздити в транспорті, а хто ні. І у нас проблем в цьому питанні немає", — пояснив Ігор Терехов.

За словами начальника ГУ Нацполіціі в Харківській області Валерія Сокуренка, моніторингом за дотриманням обмежень по перевезенню пасажирів в громадському транспорті щодня займаються 1400 поліцейських, в тому числі 234 автопатрулі. Вони проводять роз'яснювальну роботу із "порушниками", а якщо людина поводиться неадекватно і проявляє агресію, можуть скласти на нього адмінпротокол.

Скрин: Харьковский горсовет

Нагадаємо, один з найбільших перевізників Харкова Рафіг Гадіров (фірма "Немо ЛТД") розповів, що маршрутки ходять в тому ж режимі, що і останні два тижні. У міськраді кажуть: це не маршрутки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.