Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 липня, 2020 - 13:13

У Кабміні назвали нові штрафи за відсутність масок на обличчі

кафе
Якщо раніше фізичні особи повинні були заплатити штраф від 17 000 до 34 000 гривень за порушення маскового режиму, то тепер штраф складе 170-255 гривень.

Власників закладів хочуть штрафувати за те, що ті пускають відвідувачів без масок.

Кабмін ініціював введення штрафів за неносіння масок в громадських місцях для юридичних і фізичних осіб. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Тепер штрафи для юридичних осіб складуть від 3 400 до 5 100 гривень, а для фізичних осіб — від 170 до 255 гривень.

"Встановлюємо спеціальну відповідальність за неносіння масок для громадян України та окремо — відповідальність юридичних осіб: власників будівель, споруд та громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов'язані пропускати громадян в зазначені приміщення тільки за наявності масок", — сказав міністр юстиції Денис Малюська.

За його словами, послаблення карантинних заходів сприймається суспільством як скасування карантину.

Серед населення України виникла стійка тенденція нехтування рекомендаціями в частині носіння в громадських будівлях і спорудах, громадському транспорті засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок. Крім того, в деяких магазинах, торгових центрах і громадському транспорті постійно ігнорують вимоги карантину і відсутній контроль уповноважених осіб щодо допуску відвідувачів до таких місць в засобах індивідуального захисту або не вживаються заходи щодо можливого перебування особи в зазначених місцях без засобів індивідуального захисту", — констатував міністр.

Раніше фізичних осіб за порушення маскового режиму в громадських місцях могли оштрафувати на 17 000 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.