Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 липня, 2020 - 16:56

У Гутянського лісгоспі перевіряючі не дорахувалися дерев майже на мільйон гривень

Комісія приїхала рахувати ліс за дорученням прем'єр-міністра і буде скаржитися на лісників поліцейським.

Позапланова перевірка виявила в лісгоспі пошкодження і самовільну вирубку дерев. 

Перевірку проводили за дорученням прем'єр-міністра. Загальна сума незаконної вирубки лісу в "Гутянському лісгоспі" склала майже 900 тисяч гривень. Про це повідомили в Держекоінспекції в Харківській області.

"Зокрема, виявлено рубку дерев при відсутності спеціальних дозволів та здійснення рубок лісових ресурсів всупереч вимогам лісового законодавства. За результатами виявлених порушень, інспекцією розрахований збиток, заподіяний державі, в результаті незаконного знесення лісу, загальна сума якого склала майже 900 000 гривень, і пред'явила підприємству претензії з пропозицією добровільно відшкодувати збитки", — пояснили перевіряючі.

Матеріали перевірки екоінспекція передасть до поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лісгоспі Сиси вирубували дерев на 1,5 мільйона гривень

Нагадаємо, 6 липня в "Гутянський лісгосп" приїхала Держекоінспекція і почала позапланову перевірку. Відомо, що комісія приїхала за дорученням прем'єр-міністра України від 29 січня. Відзначимо, на той момент цю посаду займав Олексій Гончарук.

Як писав KHARKIV Today, екс-директора "Гутянського лісгоспу" Віктора Сису підозрюють у службовій недбалості, в результаті якої держава зазнала збитків на суму 4,2 мільйона гривень. Слідчі встановили, що він не забезпечив належне зберігання майна лісгоспу: у Володимирському лісництві (Краснокутський район), яке входить до складу "Гутянського лісгоспу". Зокрема, мова йде про те, що невідомі з жовтня по листопад 2019 року незаконно вирубували і вивезли 206 дубів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.