Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 вересня, 2020 - 16:10

У Чугуєві почали збирати АН-26, який потрапив в авіакатастрофу

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Військово-транспортному борту повертають початковий стан на території навчально-авіаційної бригади.

Процес розшифровки "бортових самописців" АН-26, який зазнав аварії під Харковом, може зайняти до п'яти днів.

У Чугуєві на території навчально-авіаційної бригади фахівці збирають літак АН-26 в початковий стан і працюють з документами. За словами слідчих, найбільша увага зараз прикута до розшифровки "бортових самописців". Тільки після цього можна говорити про ймовірні причини падіння літака і приводити конкретні факти. Процес дешифрування може зайняти 3-5 днів. Про це повідомили в інформаційному агентстві Міноборони АрміяInform.

Вони додали, в Харківській області продовжує роботу урядова комісія з розслідування обставин і причин катастрофи літака АН-26, її очолює віце-прем'єр Олег Уруський. Члени комісії контактують із сім'ями загиблих курсантів, більшість з них знаходяться в Харкові, решта — в Чугуєві.

В інформаційному агентстві Міноборони уточнили, 28 вересня у родичів почали забирати зразки ДНК для проведення аналізу, біля них постійно знаходяться військові психологи — викладачі кафедри психології і педагогіки вузу, а також бригади медиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГБР розповіли про хід розслідування авіакатастрофи під Харковом

Як писав KHARKIV Today, 29 вересня в Харкові попрощалися із загиблим в авіакатастрофі АН-26. Віталієм Вільховим, який помер наступного дня після авіакатастрофи в лікарні.

Увечері 25 вересня недалеко від Чугуєва впав, а потім загорівся АН-26, на борту перебували 27 осіб — солдати і офіцери ХНУВС імені Кожедуба. Вижити вдалося одному з них — В'ячеславу Золочівському.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.