Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 липня, 2020 - 18:36

Святкування річниці Хрещення Київської Русі пройде без Хресного ходу

Фото: censor.net.ua
Відповідне рішення прийняли в ПЦУ і в УПЦ.

Служби в храмах пройдуть з урахуванням рекомендацій МОЗ.

У цьому році 1032-ту річницю Хрещення Київської Русі відсвяткують без традиційного хресного ходу. Причина цього — карантинні обмеження і рекомендації МОЗ. Про це повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко з посиланням на офіційні ресурси в ПЦУ і УПЦ.

"В кінці липня ми відзначимо 1032-у річницю Хрещення Київської Русі. Це важлива історична подія для віруючих, тому щороку в цей день проходить хресний хід. Але цей рік вніс свої корективи, — написав Ткаченко, — радий, що предстоятелі православних церков поставилися відповідально до рекомендацій МОЗ і поставили захист здоров'я людей в пріоритет".

Так, на сайті Православної Церкви України повідомляється, що на засіданні Священного Синоду, "беручи до уваги встановлені державою обмеження на проведення масових релігійних заходів", було прийнято рішення провести увечері 27 липня Всенічне бдіння в кафедральному Михайлівському Золотоверхому соборі Києва, а вранці 28 липня — Божественну літургію в кафедральному Михайлівському Золотоверхому соборі Києва, після обіду — молебень біля пам'ятника рівноапостольному князю Володимиру (без проведення хресного ходу).

У Харківській єпархії ПЦУ KHARKIV Today підтвердили, що хресного ходу в цьому році не буде, а ось служби на місцевому рівні пройдуть, але поки подробиць немає. Все відбудеться відповідно до рекомендацій МОЗ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.