Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 березня, 2020 - 18:35

Школи та садочки Харкова офіційно йдуть на карантин

Фото: соцсети
карантин
У міськраді визначилися: школярі до 3 квітня навчатимуться дистанційно, а вихованці дитячих садків проведуть ці тижні вдома.

У Харківській міськраді вирішили виконати постанову Кабміну.

З п'ятниці, 13 березня, всі школярі та вихованці дитячих садків Харкова залишаться вдома. У міськраді підписали розпорядження про введення карантину в навчальних та дошкільних закладах Харкова. Про це KHARKIV Today повідомив директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

За його словами, до 3 квітня школярі навчатимуться дистанційно, а вихованці дитячих садків проведуть ці тижні вдома. Навчальний процес розпочнеться 6 квітня.

Розпорядження в міськраді обіцяють опублікувати пізніше: сайт мерії не витримав навантаження і цілий день недоступний.

На вимушені канікули пішли й приватні школи. "Друзі, "Очаг" закритий на карантин, і вже завтра занять не буде. 3 квітня всіх чекаємо знову", — написав у соцмережі вчитель початкової школи Сергій Курганов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус скасовує поїздки. Путівки в Єгипет подешевшали в чотири рази

Як писав KHARKIV Today, в МОЗ повідомили: ігнорування карантину — кримінально карається. Через поширення коронавірусу в Україні до 3 квітня ввели карантин в навчальних закладах, забороняють масові заходи понад 200 людей. Однак 12 березня в Харкові школярі вийшли на навчання.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано один випадок захворювання на коронавірус — у мешканця Чернівецької області, який подорожував Італією.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.