Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 червня, 2020 - 10:52

Що відбувається в харківській інфекційній лікарні: фото лікаря

Фото: Владимир Корсунов
Анестезіолог показав відділення інтенсивної терапії "інфекціонки".

Кількість хворих коронавірусом зростає, їх, як і раніше, приймає тільки "інфекціонка". За словами лікаря, якщо зростання захворюваності продовжиться, а для прийому буде відкрита тільки "інфекціонка", всіх врятувати не зможуть.

Анестезіолог Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні Володимир Корсунов закликав жителів міста берегти себе, не нехтувати протиепідемічними заходами і показав, що сьогодні відбувається в лікарні.

"Далі фоторепортаж з відділення інтенсивної терапії Харківської обласної інфекційної лікарні, де я консультую хворих майже кожен день. Я хочу всіх попередити: якщо зростання захворюваності COVID триватиме, а інші лікарні не відкриють, не варто сподіватися на те, що всіх встигнуть врятувати, навіть якщо ляжуть з вами поруч", — написав Корсунов на своїй сторінці Facebook.

Лікар підкреслив зневажливе ставлення жителів міста до правил карантину, які ще недавно кидали каміння в автобуси з прибулими з Китаю українцями в Санжарах, а зараз "побігли в маркети, ресторани і на пляжі". Крім того, він обурився діями лікарів, які відмовляються лікувати хворих коронавірусом.

"На жаль, хворих виявляється все більше і більше. Всі вони до цього часу потрапляють тільки в Харківську ОКІБ, яка кілька місяців поспіль одна намагається врятувати життя хворих COVID-19. У країнах Європи все лікарі пішли рятувати хворих, навіть пенсіонери старше 80 років повернулися працювати в лікарні, незважаючи на страшний ризик для себе. Тому що це — професійна етика "гнилої гейропи". А у нас — професійна етика "висококультурного" Харкова, в якому визначені МОЗ лікарні, які взяли обладнання і мільйонні пакети НСЗУ (за гроші платників податків ), відмовляються брати участь в порятунку співгромадян. Ще навіть звуть чорнобильців, щоб "відмазатися" від цієї біди. Чорнобильці, чи були ви такими, коли рятували країну в 1986? ", — зазначив Корсунов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.