Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 вересня, 2020 - 18:17

Ректор харківського вузу подав декларацію перед звільненням (Оновлено)

Йдеться про Харківський національний економічний університет.

Володимир Пономаренко очолюває університет 20 років.

Ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Володимир Пономаренко звільняється. Відповідну декларацію він опублікував на сайті Національного агентства по запобіганню корупції. Це передбачає процедура конкурсу на заміщення посад ректорів. У конкурсі він братиме участь.

Відзначимо, в липні Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на заміщення посад ректорів закладів вищої освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Усик став студентом харківського вузу

Крім харківського вузу, сюди увійшли — Вінницький національний аграрний університет, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Маріупольський державний університет, Національний університет "Запорізька політехніка", Одеський національний економічний університет, Одеський національний морський університет та Херсонський національний технічний університет.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання і науковий ступінь. Стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників повинен бути не менше десяти років. Подавати заяви кандидати на посаду ректора можуть протягом двох місяців з моменту публікації оголошення про конкурс на сайті МОН (тобто до кінця вересня).

Нагадаємо, Володимиру Пономаренку — 72 роки. У 2000 році став ректором тоді ще Харківського державного економічного університету, з 2004 року — ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шнобелівську премію присудили випускнику ХНУРЕ

Згідно з декларацією, за вісім з половиною місяців Пономаренко заробив на посаді ректора 531 107 гривень. На банківських рахунках він зберігає 1 130 517 гривень, готівкою — 19 000 доларів, 11 000 євро та 150 000 гривень.

Як писав KHARKIV Today,  в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди теж в цьому році пройдуть вибори ректора. Вони призначені на 20 жовтня. Також вибори пройдуть в Харківській державній зооветеринарній академії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.