Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 березня, 2020 - 13:29

Петиція про закриття "Барабашово" через коронавірус зібрала більше половини підписів

Петиція Геннадію Кернесу про тимчасове закриття ринку "Барабашово" набрала 3123 підписи із 5000 необхідних.

Для того, щоб мер Харкова Геннадій Кернес розглянув петицію про закриття ринку "Барабашово" через коронавірус, потрібно ще 1877 підписів.

За два тижні прохання закрити ринок "Барабашово" або скоротити час його роботи через коронавірус підписали 3123 особи. Кернес розгляне петицію, якщо вона збере 5000 підписів.

Відзначимо, останніми петиціями, які набирали більше п'яти тисяч підписів на сайті Харківської міськради, були прохання про заборону ХарківПрайда (в зверненні його називали "гей-парадом") у вересні минулого року і про перейменування проспекту Григоренка на Жукова в травні 2019 року.

Нагадаємо, через ринок "Барабашово" планують  будувати дорогу Магістраль з'єднає Салтівку з центром міста. Об'єкти, які стоять на місці майбутньої дороги, демонтують. 27 лютого на ринку відбулися сутички — хлопці в камуфляжі без розпізнавальних знаків приїхали до ринку і хотіли демонтувати металеву арку, яка стоїть біля в'їзду на "Барабашово". Їм намагалися завадити підприємці, зав'язалася бійка.

В результаті 56 осіб були доставлені в райвідділ. 55 осіб — це охоронці агенції "Антирейдер" і безробітні. Крім того, був затриманий заступник директора департаменту охорони АВЕКа

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.