Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 травня, 2020 - 15:19

Перехворівший коронавірусом заступник голови Харківської облради вийшов на роботу

Заступник голови Харківської облради Володимир Скоробагач з понеділка вийшов на роботу.

Заступник голови Харківської облради Володимир Скоробагач з понеділка вийшов на роботу.

Чиновник повернувся до Харкова після лікування від коронавірусу і здав плазму крові. Про це Володимир Скоробагач повідомив KHARKIV Today.

"Я ж важко перехворів коронавірусом. Я знаю, що ця плазма піде для виготовлення ліків, які допоможуть надалі людям, які захворіли коронавірусом вилікуватися, а іноді навіть може бути і врятує від смерті. Тому, в будь-якому випадку мій обов'язок — допомогти ближньому, в будь-якому розумінні цього слова. Якщо потрібна кров — кров, якщо потрібна інша якась допомога, значить іншу якусь зроблю. Я просто на собі відчув, що таке перехворіти цим вірусом і розумію, коли я лежав у лікарні, скільки померло людей і скільки отримали різні ускладнення після цього захворювання", — пояснив заступник голови Харківської облради.

Реабілітація після перенесеного коронавірусу триває. Нагадаємо, захворювання у Володимира Скоробагача протікало важко і дало ускладнення.

"Я вже на роботі, з понеділка. Трішки ускладнення дало на інші органи, намагаюся потихеньку відновлюватися", — додав Скоробагач.

Відзначимо, плазму крові у перехворілих коронавірусом беруть в Харківському центрі заготовки та переробки плазми "Харків-Плазма". На основі плазми крові донорів, які перенесли захворювання, в Україні планують створити ліки від коронавірусу.

Як писав KHARKIV Today, 23 березня стало відомо, що Володимир Скоробагач  заразився коронавірусом. Два тижні він лікувався в лікарні, а потім перебував на самоізоляції в Київській області. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.