Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 березня, 2020 - 10:25

Перед звільненням екс-голова Нововодолазької РДА задекларував понад 2 мільйони гривень

Разом із дружиною у екс-голови Нововодолазької РДА Романа Мерзлікіна є більше п'яти мільйонів гривень і 140 тисяч доларів готівкою.

Замість Романа Мерзлікіна Нововодолазьку РДА очолив патологоанатом Андрій Андрєєв. 

23 березня екс-чиновник подав декларацію перед звільненням.

Готівкою у Мерзлікіна є 2 мільйони 240 тисяч гривень і більше 71 тисячі доларів, його дружина —підприємець зберігає 2 мільйони 870 тисяч гривень та 72 тисячі доларів. За півтора місяця на державній посаді екс-голова Нововодолазької РДА заробив понад 60 тисяч гривень, його дружина за аналогічний період отримала більше 105 тисяч гривень. Також вона взяла кредит ще в 2017 році на суму понад 6 мільйонів 800 тисяч.

У Мерзлікіна є будинок у Харківському районі, куплений в листопаді минулого року, також він має квартиру в Харкові, ще одна квартира є у його дружини. Увесь автопарк родини належить дружині екс-голови Нововодолазької РДА: Hyundai Getz 2006 року випуску, Toyota Camry 2016 року випуску, Lexus RX 200T 2017 року випуску.

Нагадаємо, Роман Мерзлікін очолював Нововодолазьку РДА з лютого 2018 року, тоді він представляв партію Олега Ляшка. До призначення був депутатом Нововодолазької районної ради, займав посаду голови Нововодолазького райради.

Із 18 березня головою Нововодолазької РДА став Андрій Андрєєв — лікар-патологоанатом. У 2014 році він йшов до Верховної Ради за списком від партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", а в 2015 році хотів стати депутатом Харківської облради від партії "Блок Петра Порошенка". У 2016 році Андрєєв подавав декларацію як кандидат на посаду начальника управління охорони здоров'я ХОДА.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.