Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 липня, 2020 - 09:45

"На тротуарі 40 сантиметрів води, а міськрада будує зоопарк": як Харків пішов під воду 13 та 14 липня (Відео)

Фото: соцсети
"Велика вода" залила район Цетрального ринку, Нову Баварію, "Барабашово" і район біля станції метро "Студентська". Плавали машини навіть на проспекті Гагаріна поблизу нового мосту.

З учорашнього вечора по Харкову не можна ні проїхати, ні пройти. Через дощ і непрацюючі водні стоки дороги затопило, тепер по місту можна пересуватися тільки уплав. Найметкіші навіть дістали човни.

Приблизно з 22:00 вчорашнього вечора користувачі соцмереж почали ділитися відео затопленого міста.
У Харкові пустилася злива, а міські комунікації не витримували стихії. Величезні калюжі, що нагадують озера, розлилися на Клочківській, Московському проспекті, на Новій Баварії і біля Центрального ринку. За традицією "потонув" ринок "Барабашово". Навіть в центрі тротуари пішли під воду.

У деяких місцях вода піднялася до 40 сантиметрів, а десь набагато більше, ввечері на Клочківській дістали човен, а на "Барабашово" з ранку розсікають на фламінго.

Фото: Facebook / Евгений Маслов
Фото: Facebook / Євген Маслов

"Сенсу немає, але все одно напишу — після дощу на тротуарі 40 см води, водні стоки не працюють —, а Харківська міська рада будує зоопарк (патамушта лудший господарник і все для харків'ян), — написав у своєму Facebook журналіст Євген Маслов, прикріпивши фото.

Активіст Борис Редін повідомив, що поряд з його будинком вночі "вода ще не піднялася до рівня навіть другої палуби", але він передбачив такий результат.

"Я став на якір посеред протоки, тому що щось мені підказувало, що висота хвиль іноді вище моєї вихлопної труби, а це значить, що можуть бути неприємності на рівному місці, особливо в разі зіткнення з якимось уламком айсберга, яких попереду видно досить багато. Кораблі один за одним повертали назад, щоб не бути поглинутими гігантськими хвилями. Але були і відважні. Незабаром неподалік маяка зібралося досить багато тих, хто пішов вперед. Схоже, велична річка Харків сьогодні вийде зі своїх берегів, зіллється з морем і вода поглине частину міста Харків", — написав він у Facebook.

Вранці стихія застала зненацька і телеведучого Філіпа Диканя, на Салтівці люди брели по воді, яка була практично по пояс.

"Водні стоки заасфальтовані, периферійні станції метро обліплені кіосками так, що двом людям, які проходять між ними, доводитися протискуватися боком, а то і пропускати зустрічного, яка там пожежна безпека та й будь-яка інша! Я не знаю, що на станції метро "Студентська", я до неї не добрався — ще на підході люди переходили дорогу вбрід у воді навіть не по коліно — по стегно!", — описує ситуацію він в своєму Faceboоk.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.