Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 грудня, 2020 - 13:41

На площі Свободи почали монтаж ярмаркового містечка (відео)

Фото: KHARKIV Today / Богдан Затула
На площі встановили вісім дерев'яних будиночків-павільйонів.

У центрі Харкова монтують дерев'яні будиночки ярмаркового містечка і продовжують прикрашати ялинку.

У перший тиждень грудня на площі Свободи в центрі Харкова вже щосили йде підготовка до новорічної ярмарки. Як повідомляє з місця подій кореспондент KHARKIV Today, на місці працюють близько десяти чоловік.

До опівдня четверга, 3 грудня, на площі частково встановили вісім дерев'яних будиночків-павільйонів, де в подальшому будуть продавати глінтвейн, наливки та новорічні сувеніри. Робітники пиляють дерев'яні дошки і зварюють металеві конструкції. З журналістами спілкуватися відмовляються — кажуть, що не знають, коли монтаж всіх павільйонів буде завершено.

Територія навколо ялинки все ще обгороджена — штучне дерево продовжують наряджати. Робота по установці катка візуально підходить до завершення.

KHARKIV Today раніше писав про те, що ялинку на площі Свободи протестували. Остаточно відкриють її 19 грудня — на День Святого Миколая.

Встановлювати новорічну ялинку на площі Свободи почали ще 29 жовтня. Роботи проводить ТОВ "Насус Трейд". Ця ж компанія, крім ялинки, встановила на площі навіс зі світлодіодною ілюмінацією.

Каток облаштовує кондитерська корпорація "Рошен". Його встановлюють на площі з 2014 року, в минулому році відкриття відбулося на початку грудня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.