Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 Серпень, 2020 - 16:06

Медики, які перехворіли на коронавірус, до кінця тижня почнуть отримувати по 10 000 гривень

Медики, які перехворілі на коронавірус, до кінця тижня почнуть отримувати по 10 000 гривень.

Після засідання комісії співробітники лікарень Харківської області, в анамнезі у яких є COVID1-9, отримають перші гроші.

Документи на отримання фінансової допомоги вже подали 11 співробітників лікарень. Комісія не перешкоджатиме або шукатиме причини для невиплат, пообіцяв заступник голови ХОДА Тарас Пастух.

"Комісія створена, минулого тижня були підписані розпорядження голови адміністрація України, голови ради, оскільки в самому рішенні сесійній передбачається саме такий розгляд. Керівники медичних установ можуть формувати списки, там ще цілий перелік документів: паспортні дані, ідентифікаційний код, заява цієї людини, плюс лікарняні виписки, що людина дійсно хворіла", - сказав Пастух. Директор лікарень, які знаходяться в обласному підпорядкуванні, але і сказав Пастух.

За словами в.о. голови департаменту охорони здоров'я ХОДА Геннадія Бондарчука, в четвер відбудеться засідання комісії, перші виплати вже будуть на цьому тижні. За останньою інформацією, коронавірусом перехворіли 392 медпрацівника в області, це лікарі, медсестри і санітарки як міських, так і обласних лікарень.
 

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.