Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 листопада, 2020 - 16:14

Махінації на ремонті житлових будинків в Харкові: з'явився ще один підозрюваний

Про підозру повідомили колишньому директору приватного підприємства, яке робило "ремонти на папері".

Матеріальні збитки оцінили більше, ніж в 2,6 мільйона гривень.

Прокуратура повідомила про підозру колишньому директору приватного підприємства за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст. 191 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Навесні цього року аналогічну підозру вручили колишньому директору КП "Харківжитлобуд".

За версією слідства, колишній директор КП "Харківжитлобуд" і колишній директор приватного підприємства вступили в змову. Керівник комунального підприємства перераховував кошти для ремонту житлових будинків на рахунок приватної фірми, але фактично роботи виконували працівники підлеглого йому КП. Приватна фірма виконувала роботи тільки на папері.

Дії посадової особи і керівника приватного підприємства завдали міській раді Харкова матеріальних збитків на суму понад 2 600 000 гривень.

"Згідно з установчими документами, комунальне підприємство повинно самостійно здійснювати поточний ремонт в будинках і не може на свій розсуд укладати договори з підрядниками на виконання робіт, оскільки не має на це бюджету", —пояснили в прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фірма-фігурант кримінальних справ побудує будинок в притулку для тварин в Харкові

Досудове розслідування триває.

Якщо провину колишніх керівників доведуть в суді, їм загрожує обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше KHARKIV Today писав, що Київський районний суд Харкова зобов'язав поліцію відкрити кримінальне провадження стосовно керівників КП "Харківжитлобуд", чиновників департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міськради і топ-менеджерів ТОВ "Будівельна компанія "Інженер-21", підозрюваних у розтраті і зловживанні службовим становищем.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.