Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 вересня, 2020 - 10:46

"Літак не вилітав ресурсу і міг літати ще три роки", — міністр оборони

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
За словами Андрія Тарана, відмовив датчик в лівому двигуні.

Міністр оборони Андрій Таран прибув на місце катастрофи літака з курсантами під Чугуєвом.

Там ще тривають пошукові роботи. На місці трагедії вже з'явилися букети квітів в пам'ять про загиблих. Знайшли поки що не всі тіла.

За попередньою версією слідства, причиною катастрофи став датчик в лівому двигуні, який вийшов з ладу. Швидше за все, він зламався, тому що при зльоті літак зачепився крилом за землю. Чорний ящик ще знаходиться в літаку, остаточні висновки, на думку міністра, робити рано.

Що стосується літака, йому  було вже 43 роки, але АН-26 був справний. Курсанти вчора відпрацьовували завдання штурманів.

"За вчорашній день літак здійснив 6 успішних злетів і 5 успішних посадок. Він повинен був літати до 23:00. Все йшло нормально. Причин сказати, що щось трапилося з двигуном, немає. Літак ще не вилітав ніякого ресурсу, він міг би літати без відновлення ресурсу ще три роки ", — заявив Андрій Таран.

Родичі загиблих, які були жителями 11 областей України, продовжують прибувати до Харкова. За словами міністра оборони, їх розмістять в готелі "Зірка".

Як повідомляв KHARKIV Today, 25 вересня о 20:45 недалеко від Чугуєва біля траси М-3 зазнав аварії АН-26. На борту було 27 осіб, двоє врятувалися, з них один отримав 90% опіків. Решта загинули.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.