Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 липня, 2020 - 11:30

Харків'яни йдуть до Офісу президента з вимогою не призначати Мураєву

Близько 100 харків'ян приїхали до Києва, щоб не допустити призначення Валерії Мураєвої заступником голови Харківської обласної державної адміністрації.

Мітингувальники вимагають не призначати на посаду першого заступника голови ХОДА людину з проросійськими поглядами і провести відкритий конкурс.

8 липня близько ста представників харківських патріотичних організацій — "Фрайкору", "Правого сектору", "Свободи", "Спілки ветеранів АТО" — і ще більше 100 киян вийшли під стіни Кабінету міністрів України з пікетом проти призначення Валерії Мураєвої на посаду заступника голови Харківської обласної державної адміністрації. Після цього учасники мітингу відправляться до Офісу президента. Про це повідомив KHARKIV Today заступник керівника військово-патріотичної організації "Фрайкор" Богдан Войцеховський.

"Зараз ми стоїмо під Кабінетом міністрів України. Найближчим часом підемо до Офісу президента. Вимога наша — не допустити призначення Валерії Мураєвої на посаду першого заступника голови ХОДА. Зараз на порядку денному її призначення не стоїть. О 12 годині буде урядова нарада, його можуть внести до порядку денного. Тому мінімум до 12 години ми продовжуємо свій пікет. Нам повідомляли джерела, що сьогодні призначення можуть розглянути", — сказав Войцеховський.

Мітингувальники обурені тим, що голова ХОДА подав Мураєву на посаду першого заступника. На їхню думку, на цю посаду варто було провести відкритий конкурс.

"Людина, яка була у всіх проросійських політичних проектах від "Партії регіонів","Наші" (колишнього чоловіка), не може бути призначена на державну посаду в регіоні, який межує з Росією. Ми акцентуємо на тому, що такі призначення не повинні відбуватися кулуарним способом, повинні проводитися конкурси. Ми хочемо, щоб пройшов відкритий конкурс, щоб гідна людина могла зайняти цю посаду", — підкреслив Войцеховський.

Засідання Кабміну сьогодні розпочнеться о 13.00.

Активісти сподіваються, що Мураєву все-таки не призначать і називають свою акцію попереджувальною. Але поки продовжують пікетувати Кабмін і Офіс президента.

"У будь-якому випадку, якщо її сьогодні не розглядають, то це попереджувальна акція. І сподіваємося, її взагалі не поставлять до порядку денного і в наступні рази. Якщо її вирішать призначати, то ми продовжимо свій пікет до завершення засідання Кабінету міністрів. Ніхто з Кабміну не виходив. Ми подамо своє звернення до Кабінету міністрів і Офісу президента", — підсумував Войцеховський.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.