Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 Серпень, 2020 - 16:52

Харків'яни можуть замовити перевірку електролічильників в режимі онлайн

Послуга перевірки лічильників доступна в "особистому кабінеті" на сайті обленерго.

Вартість послуги залежатиме від відстані, що відокремлює районне відділення "Харківобленерго" і адреси, де необхідно провести перевірку лічильника.

АТ "Харківобленерго" запускає можливість замовити перевірку лічильників в режимі онлайн. Про це KHARKIV Today повідомив начальник управління інформаційної політики та роботи зі споживачами компанії Володимир Скічко.

"Якщо у споживача виникає необхідність перевірити свій прилад обліку, він може зайти в особистий кабінет і там є розділ "Послуги". Вибрати "Швидкі послуги","Перевірка лічильника" — однофазного або трифазного. Потім заповнюється невелика анкета, підтверджуються дані, після чого приходить рахунок", — розповів Скічко.

В анкеті необхідно вказати особисті дані: ПІБ, адресу, ІПН, електронну пошту та ER-код.

Після того, як рахунок сплачено, вся інформація про замовлення платної послуги надходить до районного відділу, співробітники якого зв'язуються зі споживачем і уточнюють дату і час візиту майстра. Вартість послуги залежить від відстані до споживача.

За словами Скічка, по Харкову мова йде приблизно про 175 гривень, якщо необхідно перевірити однофазний лічильник, і про 235 гривень, якщо мова йде про трифазний.

У відповідь на питання, чи не небезпечна така послуга в умовах коронавірусу, в обленерго сказали: "Наші фахівці виїжджають в захисних масках, рукавичках. Ми мінімізуємо можливість поширення коронавірусу в даному випадку".

KHARKIV Today раніше писав про те, що  "Харківобленерго" не приймає відвідувачів — у трьох співробітників компанії підтвердили COVID-19.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.