Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 жовтня, 2020 - 13:31

Харківський депутат з команди Зеленського став холостяком

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Олександр і Карина Бакумови прожили разом сім років.

Олександр і Карина Бакумови більше не пара.

26 жовтня екс-дружина нардепа Карина Бакумова — дочка заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача, відповідаючи на питання передплатників в Stories Instagram розповіла, що майже півроку тому офіційно розлучилася з Олександром Бакумовим, саме на сьому річницю їхнього весілля. Ініціатором розлучення була Карина.

За даними Єдиного реєстру судових рішень 1 червня в Московському районному суді розглядали позов Карини Бакумової про розірвання шлюбу. Вона вказувала, що не веде з чоловіком спільне господарство і вважає, що перебування в шлюбі неможливе. Олександр Бакумов просив відмовити в задоволенні позову.

"Згідно з свідоцтвом про шлюб від 30.05.2013 року, подружжя зареєстрували шлюб ... Суд, з'ясувавши причини розірвання шлюбу, фактичні взаємини подружжя, вважає подальше сімейне життя подружжя і збереження сім'ї неможливим. При таких обставинах суд вважає, що шлюб підлягає розірванню", — сказано в рішенні суду.

Суд задовольнив позов Карини Бакумової про розірвання шлюбу. Після розлучення вона залишила прізвище чоловіка.

За сім років шлюбу у Бакумова народилося двоє дітей: старший Ярослав пішов у перший клас цього року, трирічна Кароліна ходить до дитячого садка. У вересні 2019 року Олександр Бакумов став частіше бувати в столиці, оскільки став нардепом, дружина залишалася з дітьми в Харкові. Після того, як стало відомо, що Олександр Бакумов пройшов до Верховної Ради, він купив квартиру в Києві за 2,5 мільйона гривень. Нерухомістю він обзавівся в елітній 24-поверховій новобудові, розташованій в Печерському районі.

У Instagram нардепа є фото з дітьми, останній знімок з дружиною опублікований в грудні минулого року. За інформацією члена наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Сергія Лещенка, Олександр Бакумов був на дні народження Володимира Скоробагача в Києві 11 липня, тобто, вже після розлучення.

 

Фото: Александр Бакумов / Instagram

Фото: Олександр Бакумов / Instagram

Загальне фото подружжя можна знайти в соціальних мережах вже після розлучення — знімок зроблений в день народження Володимира Скоробагача, 11 липня.

Фото: соцсети
Володимир Скоробагач, Олександр Бакумов, Карина Бакумова і маленький Ярослав Бакумов. Фото: соцмережі

Олександр Бакумов одружився, коли йому було 24 роки. На пишному весіллі в гольф-клубі виступали Ані Лорак, "Время і Стекло" і Тіматі.

Свадьба Александра Бакумова. Фото: соцсети
Весілля Олександра Бакумова. Фото: соцмережі

Нагадаємо, Олександр Бакумов розглядався командою Зеленського як один з можливих кандидатів на участь у мерських перегонах, але в результаті внутрішніх праймеріз був обраний голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.