Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 квітня, 2020 - 15:06

Харківські вчителі запишуть відеоуроки для учнів початкової школи

Відеоуроки для учнів 1-4 класів будуть з математики, української та англійської мов і "Я досліджую світ".

Відеоуроки для учнів 1-4 класів будуть з математики, української та англійської мов і "Я досліджую світ".

Департамент науки і освіти Харківської ОДА та Харківська академія неперервної освіти планують записати уроки для школярів молодших класів.

"Ми зробимо по три уроки з головних предметів: математика, українська мова, англійська мова та "Я досліджую світ". Уроки будуть розміщені на сайті департаменту і академії неперервної освіти. У них також будуть методичні рекомендації для вчителів: як далі відпрацьовувати запропоновані теми" , — розповіла директор департаменту ХОДА Лариса Карпова.

За її словами, всі навчальні заклади Харківської області перейшли на дистанційне навчання.

"Як буде організований навчальний процес, вирішує директор закладу, оскільки навчальні заклади сьогодні автономні. Кожна школа виходить зі своїх можливостей і визначає особливості навчання на карантині самостійно. Ми розуміємо, що не всі можуть користуватися інтернет-ресурсами повноцінно. Так, деякі заклади Харкова 100% перейшли на дистанційну освіту, школи в області запроваджують її елементи. У будь-якому випадку вчителі спілкуються з учнями, надають перелік навчального матеріалу і питань для самостійного освоєння, консультують, перевіряють виконання завдань ", — пояснила Карпова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДПА в четвертих і дев'ятих класах цього року не буде

Після завершення карантину весь матеріал, який учні вивчали дистанційно, пройдуть ще раз.

"Дистанційна форма — прогресивна, актуальна і перспективна, зрозуміла сучасним дітям. Але оскільки ми вперше зіткнулися з цим і система освіти була не дуже готова, ми оптимізуємо весь цей матеріал і відпрацюємо ще раз, щоб в учнів не було прогалин у знаннях", — додала директор департаменту науки і освіти.

Швидше за все, це станеться у вересні, коли почнеться новий навчальний рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків на карантині. Що подивитися, почитати і вивчити вдома

Нагадаємо, 6 квітня в Україні стартує проєкт "Всеукраїнська школа онлайн", де вчителі будуть дистанційно навчати школярів 5-11 класів. Лекції учням прочитають педагоги за участю популярних спортсменів, музикантів і акторів.

Як писав KHARKIV Today, 11 березня уряд вирішив ввести карантин по всій країні. Наступного дня  на карантин пішли всі вузи Харкова, а із 13 березня оголосили карантин в школах і дитсадках. Уже 25 березня Кабмін продовжив карантин до 24 квітня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.