Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 жовтня, 2020 - 16:56

Харківські тепломережі оприлюднили графік підключення тепла

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
отопление, тепло, батарея, отопительный сезон, газ. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
У графіку "ХТМ" п'ять черг підключення.

В першу чергу тепло подається до дитячих садків, шкіл, інтернатів та лікарень. Залежно від температури повітря кожну чергу підключають від двох до трьох днів.

У будинки Харкова тепло дадуть в першу, другу, третю, четверту і п'яту черги. Відповідний графік підключення тепла в опалювальному сезоні 2020/2021 опублікували на сайті комунального підприємства "Харківські теплові мережі".

"Включення житлових будинків проводиться при встановленні середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб +8 градусів. Залежно від середньодобової температури зовнішнього повітря тривалість включення тепла по кожній черзі становить два-три дні", — відзначили в "ХТМ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як за допомогою смартфона дізнатися, коли будинок підключать до опалення (інструкція)

У перший і другий день запуску тепла по кожній черзі спочатку підключаються будівлі від двох до семи поверхів. Говорити про завершення черги можна, коли всі споживачі в мікрорайоні будуть підключені. У пріоритеті — дитячі садки, школи, інтернати та лікарні.

Щоб дізнатися, в яку чергу буде підключений ваш будинок, потрібно знайти адресу в колонці ліворуч і цифру черги навпроти (від одного до п'яти). Крім того, адреси відсортовані за належністю до теплоелектроцентралі та котелень.

график теплографик теплографик теплографик теплографик тепло

Нагадаємо, станом на 21 жовтня тепла не було в половині будинків харків'ян. 90% об'єктів соціально-культурної сфери в Харкові були підключені. У міськраді пообіцяли завершити запуск тепла до навчальних та лікувальних установ до кінця тижня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.