Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 листопада, 2020 - 12:06

Харківські студенти просять Зеленського продовжити "дистанційку" і знизити вартість навчання

Иллюстративное фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Через коронавірус учні вишів не хочуть повертатися до аудиторій.

Студенти нарікають — рішення влади постійно змінюються і щоразу приїжджати на навчання до Харкова з інших міст немає можливості.

З 16 листопада вишам рекомендували перейти на змішану форму навчання. До цього — з кінця жовтня студентів навчали дистанційно.

13 листопада на сайті президента з'явилася петиція з проханням продовжити дистанційне навчання для студентів у харківських вишах до кінця зимової сесії через кількість хворих коронавірусом. До глави держави Володимира Зеленського звернулася Олена Афанасьєва.

"Рішення про дистанційне або офлайн-навчання постійно змінюються, тому студенти не мають можливості щоразу повертатися до Харкова. Багато покинули гуртожитки і повернулися до рідних міст. Студенти, які проживають в Харкові, також не можуть безпечно користуватися громадським транспортом, щоб доїхати до університету через недотримання жителями міста карантину. Зараз ніхто не бажає піддавати своє життя і життя своєї родини небезпеці, тому ми просимо розглянути цю петицію і відновити онлайн-навчання в університетах", — написала вона.

За три дні звернення підписали 757 осіб. Щоб його розглянув президент, потрібно зібрати 25 тисяч підписів за три місяці.

До цього — 13 вересня студенти просили Володимира Зеленського зобов'язати ВНЗ знизити вартість контрактного навчання на період карантину. Петиція набрала 7943 голоси, для розгляду главою держави її повинні підтримати 25 тисяч чоловік до 14 грудня.

Нагадаємо, раніше в Харківському національному університеті імені Каразіна пояснили, чому не можуть зменшити вартість контракту до рівня на заочній формі навчання — доведеться скоротити викладачів

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.