Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 квітня, 2020 - 18:50

Харківські гросмейстери запрошують на благодійний онлайн-марафон

Щоб допомогти літнім людям, шахісти організували благодійний онлайн-марафон, де бажаючі можуть зіграти із гросмейстером або отримати коментарі профі до гри з товаришем.

Шахісти із Харкова пропонують взяти участь в благодійному онлайн-марафоні. Вони прокоментують партії, розіграють одну з гросмейстером і покажуть гру справжніх профі.

Перший в Україні благодійний шаховий онлайн-марафон пройде в п'ятницю 10 квітня. Виручені гроші витратять на допомогу людям похилого віку. Про це KHARKIV Today повідомила міжнародний гросмейстер Євгенія Долуханова.

"Моя конкретно мрія, в неї ніхто з друзів не вірить — зібрати 100 тисяч гривень. Мені здається, що в нашому великому місті і плюс це відкритий марафон, не обов'язково харків'яни братимуть участь, є багато людей, які готові допомагати тим, кому гірше" , — вважає шахістка.

Онлайн-марафон триватиме три години.

О першій годині відбудеться п'ять бліц-партій, де будь-яка людина може зіграти в шахи в онлайн-режимі зі своїм суперником, наприклад, другом або колегою. Гру коментуватимуть гросмейстери. Зіграти можна за благодійну пожертву в розмірі 2 тисяч гривень. Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися за посиланням

О другій годині будуть запропоновані 4 бліц-партії з міжнародним гросмейстером і заслуженим тренером України Михайлом Бродським. Їх розіграють за допомогою аукціону, стартовий внесок 1000 гривень. Окрім самої гри, учасників чекають коментарі гросмейстера Катерини Долуханової під час партій і Михайла Бродського — після кожної партії.

У подарунок всім учасникам онлайн-марафону дадуть відеозапис гри з коментарем.

О третій годині шахісти пропонують подивитися онлайн-бліц гросмейстерів Павла Ельянова і Олександра Моїсеєнка. Коментувати матч будуть Євгенія Долуханова і Михайло Бродський.

Гроші збирають за право перегляду, внесок може бути 100, 200, 500 або 1000 гривень. Реєстрація

за посиланням . "Основна ідея в тому, щоб допомогти літнім людям могли ті, у кого є можливість без шкоди для свого бюджету", — пояснила Євгенія Долуханова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.