Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 вересня, 2020 - 15:30

Харківська область — на шостому місці за кількістю виборців, які змінили місце голосування

Фото: KHARKIV Today
Найбільше звернень по зміні місця голосування стосувалося Харкова.

На виборах в Харківській області будуть голосувати 1554  людини з інших областей.

До Державного реєстру виборців в Харківській області, щоб змінити місце голосування, звернулися 5004 людини. Цей результат відносить наш регіон до шостого місця в країні. Про це повідомили представники громадянської мережі "ОПОРА" в Харківській області.

Станом на 15 вересня 1154 людини, зареєстровані в інших регіонах, візьмуть участь на виборах в Харківській області. Змінили виборчу адресу 984 виборці, зареєстровані в Харківській області. У межах нашого регіону змінили виборчу адресу 2466 жителів Харківської області.

Найбільше звернень по зміні місця голосування стосувалося Харкова, в обласному центрі захотіли голосувати 1488 чоловік. За межами міста підуть на вибори 1377 харків'ян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кучер хоче на дебати з Кернесом

На другому місці — Дергачівська міська громада, там виборчу адресу змінили 424 людини. Це більше відсотка від усіх виборців цієї громади.

В останні дні активно змінювали місце голосування жителі Пісочинської громади, туди прибули 143 людини, 44 жителі вибули, а ще 28 осіб змінили виборчу адресу в межах громади.

За десять днів більше 100 чоловік змінили виборчу адресу у Валківській міській громаді. Станом на 31 серпня процедурою скористалися 36 осіб, зараз їх 164. У громаду прибули 104 людини, вибули 33, ще 27 змінили виборчу адресу в межах громади.

П'яте місце — у Безлюдівської селищної громади, туди прибули 119 осіб, вибули — 17, троє змінили виборчу адресу в межах громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До виборів допустили 194 партії — де в керівництві "засвітилися" харків'яни

Керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах уточнив, станом на 16 вересня, 38 звернень по країні ще опрацьовуються. Тому остаточна цифра щодо кількості виборців, які вирішили змінити місце голосування, ще може незначно змінитися.

Оновлений порядок по зміні виборчої адреси заробив з 1 липня. Змінити виборчу адресу можна було, подавши заяву до відділу Державного реєстру виборців особисто або онлайн за допомогою сервісу "Кабінет виборця" (при наявності електронного підпису). Виборці могли скористатися послугою до 10 вересня включно.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.