Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 Серпень, 2020 - 18:04

"Харківобленерго" не приймає відвідувачів — у трьох співробітників компанії підтвердили COVID-19

Одного з трьох співробітників компанії з виявленим коронавірусом госпіталізували.

"Харківобленерго" не прийматиме споживачів два тижні, частина співробітників працюють з дому.

До 14 серпня компанія не прийматиме споживачів в адміністративних будівлях по вулиці Плеханівська, 149 і вулиці Плеханівська, 126/2. Коронавірус підтвердили у трьох співробітників. Про це KHARKIV Today повідомив прес-секретар "Харківобленерго" Володимир Скічко.

"У трьох співробітників підтверджений діагноз, двоє людей працювали на Плеханівській, 149 і одна в структурному підрозділі. Дві жінки старше 50 років і чоловік близько 40 років. Одна з жінок, якій більше 50 років, госпіталізована, двоє людей знаходяться вдома. Зараз по компанії 31 людина перебуває на дистанційній роботі — з дому виконують службові обов'язки. Відразу були виявлені ті, хто контактував, і їх відправили на дистанційну форму роботи", — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус: Харківська область потрапила до зеленої зони

Скічко додав, ті співробітники, які контактували з людьми, були забезпечені усіма засобами захисту.

"Весь персонал, який контактує зі споживачами, був забезпечений засобами захисту — маски, рукавички, дезінфікуючі засоби. З'ясували напередодні і було відразу прийнято рішення [про карантин — ред.] для того, щоб запобігти поширенню і зараження інших співробітників", — уточнив прес- секретар "Харківобленерго"

За його інформацією, з початку карантину на підприємстві почали проводити моніторинг хворих і дотримувалися маскового режиму, постійно проводили дезінфекцію.

Раніше KHARKIV Today писав, що в Харківській області антирекорд — 88 нових випадків коронавірусу. Кількість підтверджених діагнозів в нашому регіоні наближається до 4 тисяч. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.