Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 липня, 2020 - 13:56

"Харківобленерго" хочуть виставити на продаж в 2021 році

Акціонерне товариство готували до аукціону і в 2017, і 2018 роках.

У 2020 році продадуть об'єкти малої приватизації, через рік приступлять до об'єктів великої приватизації.

Аукціон з продажу акціонерного товариства "Харківобленерго" відбудеться в першому півріччі 2021 року. Про це повідомив начальник регіонального відділення Фонду державного майна в Харківській, Донецькій і Луганській областях Максим Пампура.

"Харківобленерго" — це об'єкт великої приватизації, по ньому приймалося рішення Кабінетом міністрів. Дійсно він є в переліку об'єктів великої приватизації, розпорядження 36-р. Але ми так розмовляли, що його приватизація, швидше за все, відбудеться в першому півріччі 2021 року, —сказав Пампура. — З року в рік (прим. — об'єкти, які виставляють на продаж, але не продаються) — ні, ми намагаємося, щоб таких об'єктів не було, вони, як правило, реалізуються".

За його словами, за перші півроку 2020 року в Харківській області продали 11 об'єктів малої приватизації. У списку поточного року — 45 об'єктів, частину ще готують до аукціону.

"Всього на території Харківської області зараз в переліку об'єктів, які підлягають підготовці до приватизації в 2020 році, — 45 об'єктів малої приватизації. 11 з них вже приватизовано, 12-13 об'єктів зараз пропонуються до приватизації, на різних стадіях йде прийом заявок на участь в аукціоні. Частину об'єктів ще готують або пропонують господарським товариствам у статусні капітали, в які вони не увійшли свого часу, скористатися переважним правом і викупити ці об'єкти. Що стосується єдиних майнових комплексів та підприємств, які є також в переліку об'єктів, що підлягають приватизації в 2020 році, то це 20 підприємств. Одне з таких ми сьогодні з вами побачили (завод "Радіореле" — Авт.)", — пояснив Пампура.

Як писав KHARKIV Today,  "Харківобленерго" виставляв на продаж держпакет акцій в 2017 році.  Статутний капітал компанії становив на той момент 64 мільйони 135 тисяч гривень. На продаж виставлялося 65,001% статутного капіталу. Через рік "Харківобленерго" знову  стали готувати  до аукціону. Тоді прес-секретар "Харківобленерго" Володимир Скічко розповів KHARKIV Today, що підприємство стоїть в черзі на приватизацію з 2009 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.