Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 червня, 2020 - 10:35

Харків купить "розумну" клумбу за 7 мільйонів гривень

"Харківзеленбуд" оголосив тендер на покупку декоративної конструкції "Квітник".

Ілюстративне фото: відкриті джерела

"Розумна" клумба — це  металева конструкція вагою 1600 кілограмів зі світлодіодами різних кольорів, які зможуть створювати малюнки і відео.

Спеціалізоване комунальне підприємство "Харківзеленбуд" Харківської міської ради хоче купити декоративну конструкцію "Квітник" з елементами ілюмінації за 7 013 598 гривень. Це стало відомо з тендерної документації, опублікованій на сайті державних закупівель ProZorro.

У КП відзначили, що до вартості декоративної конструкції повинна входити вартість огорожі території, де світильник буде встановлюватися, монтаж з використанням власних матеріалів фірми-підрядника і власних робітників, вартість транспортування і розвантаження. Конструкція буде включати кілька геометричних елементів.

"Декоративна конструкція "Квітник" з елементами ілюмінації — це  збірний металевий каркас, який складається з окремих геометричних елементів із закріпленими на них керованими світловими приладами. Світлова конструкція встановлюється на підготовлену ділянку землі на металевих опорних стійках і призначена для демонстрації в темний час доби динамічних і статичних світлових ефектів", — пояснили в "Харківзеленбуді".

У світильнику встановлять LED-світлодіоди різних кольорів, які будуть з'єднані між собою в один візерунок. Всі елементи конструкції закріплять над поверхнею землі на висоті не менше 15 сантиметрів на металевих стійках, які в свою чергу заб'ють в землю на глибину не менше 40 сантиметрів.

Елементів в конструкції буде багато: шестикутник (104 штуки), різні види кутових елементів (52, 22, 4 і 2 штуки), прямолінійний елемент (48 штук), два зовнішніх контури (2 штуки), а також шафи управління і живлення конструкції ( 7 штук). Їх виготовлять з алюмінію і прикріплять світлодіодні стрічки, стійки — з профільних нержавіючих труб.

У шафах управління і живлення буде знаходитися система охолодження і фільтрації повітря. Декоративна світлодіодна клумба призначена для щоденного використання, тому КП вимагає, щоб всі елементи були захищені від впливу ультрафіолетового випромінювання, вітру, вологи, конструкція могла працювати при температурах від мінус 15 до плюс 40 градусів.

Важити вона буде 1600 кілограмів. "Розумний" світильник повинен читати файли flash-анімації, відео, jpg, png, gif. Гарантію на металеву конструкцію просять два роки, на світлодіоди — рік. Аукціон запланований на 11 серпня. Товар повинні поставити до кінця 2020 року.

Як писав KHARKIV Today, "Харківзеленбуд" вже купував "розумні" світильники на 3,3 мільйона гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.