Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 липня, 2020 - 13:46

Кернес нагородив консула, фірми якого заробляють на постачанні дорогих продуктів для шкіл і дитсадків

Фото: albconsul.com
Почесний консул Албанії в Харкові Шахін Омаров — генеральний директор фірми, яка протягом багатьох років постачає продукти бюджетним організаціям не тільки міста, а й області.

До Дня працівників торгівлі генеральний директор фірми "Хазар" Шахін Омаров отримав подяку міського голови Геннадія Кернеса.

7 липня за "сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери торгівлі" Кернес вручив 10 подяк міського голови. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті реєстрів актів Харківської міської ради.Серед інших, подяку від харківського мера отримав генеральний директор фірми "Хазар" — Шахін Омаров, який є почесним консулом Албанії в Харкові.

Шахин Омаров и Геннадий Кернес. Фото: albconsul.com
Шахін Омаров і Геннадій Кернес. Фото: albconsul.com

За даними Харківського антикорупційного центру, фірма "Хазар" протягом багатьох років є одним з найбільших постачальників продуктів для бюджетних організацій Харкова і області.

Так, в березні цього року "Харківводоканал" купив чаю і кави на 146 тисяч гривень у цієї фірми. У 2016 році було відомо, що на ринку поставок для дошкільних установ Харкова всі крупи і цукор постачають посередники, пов'язані з Шахіном Омаровим. У 2019 році ХАЦ повідомляв, що Мереф'янська ОТГ купувала у "Хазара" для шкіл і дитсадків філе курки по 112 гривень за кілограм, тоді як ціна на ринку була 95 гривень за кілограм. Тоді сума тендеру була понад 1 мільйон гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.