Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 жовтня, 2020 - 16:12

Керівник "Укртрансбезпеки" в Харківській області звільняється

Євген Шатохін написав заяву.

Євген Шатохін звільняється за власним бажанням з 2 листопада.

30 жовтня керівник управління "Укртрансбезпеки" в Харківській області Євген Шатохін написав заяву про звільнення з посади. Відповідний документ Шатохін опублікував на своїй сторінці Facebook.

"Прошу Вас звільнити мене з посади за власним бажанням з 2 листопада 2020 року", — сказано в заяві.

заявление

Відзначимо, на місцевих виборах Євген Шатохін балотувався від політичної партії "Блок Світличної "Разом!" по восьмому округу (входять Безлюдівська, Височанська, Малоданилівська, Нововодолазька, Пісочинська, Роганська, Солоницівська селищні громади, Ольховська, Липецька, Циркунівська сільські громади, Дергачівська, Люботинська, Мереф'янська, Південноміська громади). У списку партії він — 12 номер.

Нагадаємо, в липні на позачерговій сесії голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер  заявив про те, що подав документи про звільнення керівника управління "Укртрансбезпеки" в Харківській області Євгена Шатохіна. На думку Кучера, транспортна ситуація в регіоні — негативна.

Як писав KHARKIV Today, начальник управління "Укртрансбезпеки" в Харківській області і депутат Харківської обласної ради Євген Шатохін увійшов до списку порушників  закону про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, виявлених в червні.

Співробітники Національного агентства по запобіганню корупції з'ясували, що фірма Шатохіна та його батька брала участь в аукціоні з послуг перевізника на приміських автобусних маршрутах.

"Начальник управління "Укртрансбезпеки" в Харківській області Євген Шатохін діяв в умовах конфлікту інтересів, коли брав участь в ухваленні рішення конкурсним комітетом", — заявили в НАПК.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.