Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 жовтня, 2020 - 13:33

Кандидат в депутати Харківської міськради вирішив скласти мандат

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Ігор Черняк відмовиться від мандата депутата Харківської міськради.

Чинний депутат Харківської міськради, кандидат в мери і депутати, член Харківського антикорупційного центру Ігор Черняк вирішив поставити крапку в політичній кар'єрі.

Позафракційний депутат до оголошення офіційних результатів місцевих виборів вирішив, що не хоче працювати в Харківській міськраді наступного скликання. Цю інформацію він підтвердив в коментарі KHARKIV Today.

"Я не буду заходити. У мене маса більш цікавих справ. Просто навіщо? Результат —  це показник. Якщо людям потрібно щось інше ... Це крапка поки що", — сказав Черняк.

Депутат уточнив, що причиною такого рішення став не виборець.

Нагадаємо, 33-річний Ігор Черняк балотувався в мери Харкова (від Блоку Юлії Світличної "Разом!") і в депутати Харківської міськради (третій номер тієї ж партії).

За результатами екзит-пола, проведеного студією Савіка Шустера і телеканалу "Україна 24", Ігор Черняк як кандидат в мери набрав 4,51% голосів виборців, Блок Світличної попередньо подолав 5-процентний бар'єр для проходження до міськради.

Нагадаємо, в складі Харківського антикорупційного центру Ігор Черняк займався оскарженням підняття тарифів на проїзд в громадському транспорті, установки "одоробла" на площі Свободи, домагався вільного доступу на сесії Харківської міськради і проводив розслідування по "кооперативній схемі".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.