Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 вересня, 2020 - 16:48

Добкін хоче вийти з мерських перегонів

Михайло Добкін пояснив, чому і навіщо відніс документи до виборчкому на пост мера Харкова.

Політик обіцяє зняти свою кандидатуру, коли Кернес повернеться на робоче місце.

У середу, 23 вересня, Михайло Добкін подав документи до міської виборчої комісії як кандидат в мери Харкова. Колишній народний депутат, екс-губернатор Харківської області і екс-мер Харкова сказав, що зніме свою кандидатуру на виборах мера Харкова, як тільки чинний міський голова і кандидат на посаду Харківського міського голови Геннадій Кернес повернеться на своє робоче місце. Про це він повідомив "Стране".

"Тих, хто чекає мою битву з Геннадієм Кернесом, залишаться розчаровані. Всім хайпістам бажаю купити льодяник "Півник" і смоктати його до переможного кінця. Як тільки Кернес повернеться в робоче крісло, я знімуся з виборів", — сказав Добкін.

Політик повідомив, що йому не важливо, звідки Кернес буде керувати містом — з Харкова чи з "Шаріте".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вибори в Харківській області йде ще один Кернес

Також політик сказав, що хоче, щоб Кернес повернувся до Харкова і далі керував містом, а свій вчинок пояснив бажанням захистити Харків від конкурентів Кернеса.

"Я присвятив Харкову більшу частину свого життя. І хочу щоб Гена повернувся і далі керував містом. Я вирішив перервати свій похід на Київ виключно заради, не дай бог, випадку погіршення стану мера, щоб не допустити катастрофи і щоб Харків не дістався в руки того, хто давно хоче його розірвати на частини", — сказав він.

Нагадаємо, в середині червня Михайло Добкін заявив, що зібрався йти в мери Києва. До цього він не виключав  участі в місцевих виборах в Харківській області. Добкін говорив, що хотів би повести людей до Харківської облради, Харківської міськради і райони Харківської області. Після того, як політик заявив про своє бажання балотуватися в мери Харкова, він вибачився перед киянами і додав: "У нас все ще попереду!".

Раніше KHARKIV Today писав, що бажання колишнього нардепа і міського голову Михайла Добкіна ще раз спробувати щастя на виборах мера Харкова породило безліч жартів в соцмережах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.