Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 липня, 2020 - 15:09

До Гутянського лісгоспу приїхала перевірка за дорученням екс-прем'єра Гончарука

Перевірку доручив провести колишній прем'єр-міністр.

Комісія перевірить дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист та використання лісів.

6 липня до "Гутянського лісгоспу" приїхала Державна екологічна інспекція і почала позапланову перевірку. Про це повідомили в "Гутянському лісгоспі".

Що саме перевірятимуть — документацію чи рахуватимуть дерева — не відомо. У лісгоспі KHARKIV Today відмовилися надати таку інформацію.

Відомо, що перевірка приїхала за дорученням прем'єр-міністра України від 29 січня. Відзначимо, в той час цю посаду займав Олексій Гончарук.

"Своєчасному виконанню доручення перешкоджали карантинні заходи. Про недопущення інспекторів до перевірки через карантин не йдеться. Керівництво і фахівці лісгоспу налаштовані на співпрацю і не мають наміру якимось чином перешкоджати роботі інспекторів", — запевнили в лісгоспі.

Як писав KHARKIV Today, колишнього директора "Гутянського лісгоспу" Віктора Сису підозрюють у службовій недбалості, яка завдала державі збитків на 4,2 мільйона гривень. Слідчі встановили, що у Володимирському лісництві (Краснокутський район), яке входить до складу Гутянського лісгоспу, з жовтня по листопад 2019 року незаконно вирубали 206 дубів, Сиса на це закривав очі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.