Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 листопада, 2020 - 16:33

Для школярів Харківської області можуть раніше початися зимові канікули

Иллюстративное фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Чиновники хочуть, щоб зараз діти вчилися і у вихідні.

Заступник голови Харківської ОДА Тарас Пастух пропонує почати канікули в школах з 15-20 грудня.

Зменшення кількості хворих у нашому регіоні пов'язано з тим, що в жовтні школярі спочатку пішли на канікули, а потім вчилися дистанційно. Про це повідомив заступник голови Харківської ОДА.

"Дуже часто ми чуємо думки про те, що не потрібно розривати контакт через дистанційне навчання в школах, тому що діти якщо хворіють, то в дуже легкій формі, не потрапляють до лікарень. На моє переконання, діти — ідеальні носії цієї хвороби. Вони дуже часто навіть не відчувають симптомів, приносять хворобу додому, де інфікують батьків, вони вже інфікують своїх батьків і ці люди потрапляють далі до лікарень. Розрив контакту в школах привів до того, що ми отримали спочатку стабілізацію, а потім зниження інфікування. Змогли більш-менш нормально надавати первинну допомогу хворим, що призвело до зменшення госпіталізацій", — пояснив Тарас Пастух.

За словами чиновника, в п'ятницю, 27 листопада, в Харківській ОДА запланована зустріч з новообраними головами ОТГ. Там він порекомендує, особливо для міст, почати зимові канікули раніше.

"Якщо вони зможуть організувати навчальний процес, а це буде приймати кожен район, кожна ОТГ на місці, таким чином, щоб зараз збільшити навантаження викладання в школах і частково навіть задіяти вихідні, щоб ми, можливо, з 15-20 грудня перейшли на зимові канікули, які тривали хоча б 3-4 тижні. На моє переконання, це дасть можливість зменшити ту хвилю, яку сьогодні прогнозує РНБО за своїми розрахунками, на половину- кінець січня. Якщо це вдасться, то зможемо абсолютно нормально пройти. Це вже будуть приймати райони і ОТГ безпосередньо свої рішення, виходячи з тієї ситуації, яка у них склалася", — розповів заступник голови Харківської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр культури пропонує двотижневий локдаун і Новий рік по Zoom

Нагадаємо, з 4 листопада харківські школярі середніх і старших класів навчалися дистанційно, до цього у них були канікули. Заняття в школах відновили з 16 листопада.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.