Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 Серпень, 2020 - 10:01

Декларацію Антона Геращенка перевіряє НАПК

Антон Геращенко. Фото: МВД Украины
Антон Геращенко їздить на чужому авто і зберігає порівну з дружиною 40 тисяч доларів і більше 480 тисяч гривень.

Фінансовий звіт заступника міністра МВС перевірять на достовірність задекларованих даних, точність оцінки задекларованих активів і наявність конфлікту інтересів.

Нацагентство з протидії корупції почало перевірку декларацій ще 31 чиновника, у тому числі, двоє з них родом з Харкова — заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко та заступник міністра розвитку економіки Дмитро Романович

Декларації для перевірки визначили за новим порядком проведення контролю. Всього з початку перезапуску НАПК перевіряють 569 декларацій. Перевіряючі з'ясують достовірність задекларованих відомостей, точність оцінки задекларованих активів і наявність конфлікту інтересів. На проведення повної перевірки потрібно до 120 календарних днів. Перевірку можуть продовжити, якщо на те будуть підстави, але не більше ніж на 60 календарних днів. Про це повідомили на сторінці НАПК в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спонсори "Блоку Кернеса" віддали партії більше, ніж заробили - їх перевірить НАПК

Згідно з декларацією Антона Геращенка за минулий рік, у нього є квартира в Харкові, яку він ділить з дружиною, також дружина володіє половиною квартири в столиці, крім того, чиновник орендує квартиру в Києві. Геращенко користується чужим авто Hyundai Santa Fe 2016 року випуску.

У 2019 дружина чиновника отримала 396 тисяч гривень від підприємництва. Геращенко заробив більше 382 тисяч гривень в МВС і ще понад 350 тисяч гривень як нардеп. Готівкою сім'я зберігає 40 тисяч доларів і більше 480 тисяч гривень.

Раніше KHARKIV Today писав, що в липні Національне агентство по запобіганню корупції почало перевірку декларації голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.