Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 жовтня, 2020 - 13:33

"Чорнобильська" лікарня в Харкові перестала приймати ковідних хворих

У медустанові закінчилися вільні місця.

Коронавірусне відділення переповнене.

Станом на ранок, 7 жовтня, в Харківському обласному диспансері радіаційного захисту, який приймає на лікування хворих з коронавірусом, закінчилися вільні місця. Зараз лікарня не приймає ковідних хворих. Про це KHARKIV Today розповіла керівник медустанови Ірина Пирогова.

Ковідное відділення розраховане на 110 місць, але зараз там обладнали додаткові ліжка і на лікуванні знаходиться 121 хворий. Реанімація — на шість місць, але оскільки є дев'ять кисневих точок, до них підключені дев'ять пацієнтів.

"У разі звільнення місць прийматимемо хворих на лікування. Можливо, сьогодні випишуться, відразу будемо приймати нових пацієнтів", — пояснила Пирогова.

В обласній інфекційній лікарні ситуація дещо краща, там ще поки можуть прийняти хворих. Про це повідомила волонтер Наталія Попова.

"У Інфекційній — три вільних ліжка. Про вільні точки доступу до кисню — мовчу", — написала Попова на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, Харківська область побила вже два антирекорди —за кількістю смертей і за приростом нових хворих COVID-19. Так, за станом на 7 жовтня COVID-19 виявлено у 22 136 жителів нашого регіону. За останню добу діагноз підтвердили у 685 жителів Харківської області, померли десятеро чоловік. За весь період пандемії — 387 смертей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.